btbs-4.jpeg
btbs-6.jpeg
previous arrow
next arrow

Ogłoszenie o pracę

BARLINECKIE  TOWARZYSTWO  BUDOWNICTWA  SPOŁECZNEGO

Spółka z o. o.  w  Barlinku

Poszukuje pracownika administracyjno-biurowego na stanowisko
specjalisty ds. budownictwa

Podstawowy zakres obowiązków:

  • prowadzenie ewidencji remontów i napraw w lokalach,
  • udział w odbiorach budynków i lokali mieszkalnych przyjmowanych do eksploatacji  z inwestycji lub napraw,
  • przekazywanie zakresu niezbędnych napraw i remontów do realizacji wykonawcom,
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej tj. protokoły odbioru zleconych prac, kosztorysy powykonawcze,
  • branie udziału w komisyjnym typowaniu budynków do remontu,
  • uczestnictwo w przetargach, przygotowywanie zamówień na usługi związane z przeglądami technicznymi budynków
  • załatwianie wniosków o naprawę urządzeń i instalacji technicznych,
  • usuwanie zagrożeń niebezpieczeństwa życia i zdrowia mieszkańców w skutkach uszkodzeń elementów lub wadliwego działania instalacji i urządzeń, sporządzanie protokołów i nadzór nad pracami w tym zakresie,
  • załatwianie korespondencji bieżącej w zakresie spraw technicznych m.in. udzielenie odpowiedzi na piśmie najemcom lokali,
  • dokonywanie rzetelnych, fachowych pomiarów powierzchni pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych celem właściwego oczynszowania we współudziale z administratorem,
  • rzetelne prowadzenie książek obiektów budowlanych,
  • sporządzanie zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy,

Wymagania związane ze stanowiskiem:

  • wykształcenie co najmniej średnie,
  • 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS WORD,
  • dobra znajomość programów do kosztorysowania np. NORMA,
  • mile widziane doświadczenie związane z udzielaniem zamówień publicznych,
  • dobra organizacja pracy, chęć do nauki i rozwoju,
  • dokładność, terminowość, sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • duża samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku,
  • pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS (dofinansowanie do wypoczynku pracownika i jego dzieci, zapomogi, pożyczki na cele mieszkaniowe),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w zgranym i dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV na adres:

  • siedziby BTBS Sp. z o.o. przy ul. Szpitalnej 4 w Barlinku,
  • kontakt tel. 607 606 058 (Dział Kadr i Płac)

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy zawrzeć zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji np.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego procesu rekrutacji oraz na wykorzystanie CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych realizowanych przez Barlineckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO0.”

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.  (RODO) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy:

  3. Administrator przetwarza Państwa dane osobowe na podstawie zawartej umowy cywilnoprawnej, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a), b) i lit.c) RODO.
  4. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji zawartej umowy cywilnoprawnej.
  5. W związku z przetwarzaniem danych osobowych w celu, o których mowa powyżej odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być podmioty uprawnione przepisami prawa oraz podmioty, które na podstawie zawartych umów przetwarzają dane osobowe w imieniu Administratora.
  6. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych powyżej, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy obowiązującego prawa.
  7. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługują Państwu następujące uprawnienia: prawo dostępu, w tym prawo do uzyskania kopii; prawo do żądania poprawiania, sprostowania; prawo do żądania usunięcia danych osobowych w przypadkach przewidzianych prawem; prawo do żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych; prawo do przenoszenia danych; prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
  8. W przypadku powzięcia informacji o niezgodnym z prawem przetwarzaniu danych osobowych, przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego w sprawach ochrony danych osobowych.
  9. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne i konieczne do zawarcia umowy cywilnoprawnej .
  10. Państwa dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

UWAGA! Pamiętaj, że pilne awarie i zgłoszenia należy dokonywać telefonicznie. Lista ważnych telefonów dostępna jest w zakładce Dla klienta > Ważne telefony

O nas

front budynku btbs

Barlineckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. w Barlinku
ul. Szpitalna 4, 74-320 Barlinek

tel. (95) 746 23 48, fax: (95)746 23 48
e-mail: sekretariat@tbsbarlinek.pl
NIP: 597-14-95-751, REGON: 811787297

Znajdź nas

Polecamy

logo barlinek
logo tbs
logo bgk